O mnie

Mogłabym tutaj napisać co, gdzie i kiedy. Ludzie tak lubią liczby i daty ( pamiętacie Mały Książę mówił, że dorośli ludzie kochają liczby). Ja jestem jednak przekonana, że naprawdę ważne jest to, w co wierzymy i jak żyjemy, czym kierujemy się w naszej codzien19560c_9d2a19c29f36ebad38a1fe211dab355e.png_srz_p_313_228_75_22_0.50_1.20_0.00_png_srzności. Co wyznacza nasze drogi i dokąd płyną nasze tęsknoty. Jedno co można z pewnością o mnie napisać to to, że nieustannie się zmieniam. Jestem otwarta na wszystko w czym dostrzegam sens, blask piękna, prawdę. Poszukuję mądrości, jest to zadanie trudne, bo z roku na rok rozumiem ją inaczej. Uczę się. Nieustannie się uczę.
Mam w sobie wiele sceptycyzmu także wobec tego, co sama piszę. Staram się zachowywać dystans i równowagę w moim życiu.  Mam odwagę czuć i tworzyć, pomimo świadomości, że są lepsi. Nie porównuję się z nimi. Pogodziłam się z faktem, że nie jestem tym kim chciałam być mając dwadzieścia lat. Dało mi to spokój.
Pisanie to moja wielka pasja, piszę od trzynastego roku życia, starając się ciągle doskonalić. Przecież tworzenie to radość, której nie powinniśmy sobie odmawiać, niezależnie od poziomu naszego talentu. Twórczość podobnie jak miłość jest dana każdemu człowiekowi, ale niektórzy boją się lub nie rozumieją tego daru. Mam nadzieję, że moje utwory ośmielą czytelników tej strony do zaczęcia swojej przygody ze sztuką.
Zapraszam do lektury!

Dorobek:

2015 – powieść „Drzewo opowieści” – PWN, Rozpisani.pl
2016 – powieść „Złoty wąż” – Ridero

2017- ( współautorka) „Zabierz mnie na księżyc” – Astarot

pod koniec roku 2017 planuję wydać tomik wierszy „Przemileczenia”